gototop
Trip Rent a car

Adım adım nasıl araç kiralayacağınızı öğrenin !

Kiralık oto rezervasyonunuzu nasıl yapacaksınız ?

Sitemizdeki rezervasyon formunu doldurarak, ya da telefonla arayarak kiralık araç rezervasyonunuzu yapabilirisiniz. Form doldurulduktan sonra kısa bir süre içerisinde size geri dönüş yapılarak rezervasyon onayınız verilecektir. Telefonla ise, 7/24 direk olarak çağrı merkezimizi arayabilir, istediğiniz araç modelini, teslim yer ve saatini ve kişisel bilgilerinizi vererek rezervasyonunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Rezervasyon yaptırdığınız aracı nasıl teslim alacaksınız ?

Bize önceden vermiş olduğunuz bilgilerle, istemiş olduğunuz kiralık aracınız size personelimiz tarafından istediğiniz yere, istediğiniz saate getirilir.

Eğer aracınızı teslim almak istediğiniz yer Ercan Havalimanı ise, Trip Rent A Car ekibinden bir yetkili sizi üzerinde isminiz yazılı karşılama tabelası ile karşılar ve park yerinde bekleyen kiralık aracınızı size teslim eder.

Kiraladığınız aracı nasıl iade edeceksiniz ?

Araç kira sözleşmesinin bitiş tarih ve saatinde, aracı önceden belirtmiş olduğunuz yere iade edebilirsiniz. Kiralanan  aracı Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti sınırları içerisinde Trip Rent A Car tarafından onaylanan herhangi bir yerde iade edilebilir. Eğer aracı kira bitiminde Ercan Havalimanı’nda iade etmek istiyorsanız, konu ile ilgili size aracı teslim eden personelimizden lütfen bilgi alınız veya 24 saat hizmet veren çağrı merkezimizi arayınız.

Faturanızı ve Makbuzunuzu nasıl alacaksınız ?

Trip Rent A Car ekibinden bir yetkili size aracı teslim ettikten ve ödeme yapıldıktan hemen sonra faturanızı ve makbuzunuzu size kiralık aracı teslim eden kişiden alabilirsiniz.